Kariera

Radca prawny/adwokat do działu wsparcia biznesu

Dołącz do naszego zespołu

Kancelaria Nowak Świrski Legal Business Partners działa na rynku od 5 lat i specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Współpracujemy z przedsiębiorcami m.in. z branż: kreatywnej (media, IT), fintech (tokenizacja, kryptowaluty), e-commerce. Teraz przyszedł czas, aby nasz młody, dynamiczny, Zespół znów przyjął do swojego grona utalentowanego radcę prawnego lub adwokata, którzy wspólnie z nami zarządzać będą ryzykiem prawnym dla Naszych Klientów. Dołączając do Nas będziesz mieć możliwość uczestniczenia w niebanalnych projektach, takich jak mint innowacyjnego tokena (NFT) powiązanego z prawami autorskimi czy transgraniczne przejęcie producenta gier komputerowych.
Zakres obowiązków:
1. przygotowywanie i opiniowanie rozmaitych projektów umów handlowych, w tym dotyczących własności intelektualnej (w tym umów o współpracy, sprzedaży, franczyzowych, umów prawnoautorskich, wdrożeniowych etc.);
2. opracowywanie regulaminów świadczenia usług i regulaminów sklepów internetowych;
3. bezpośredni kontakt z klientem – doradztwo i nadzór;
4. nadzór nad wdrożeniami RODO (opcjonalnie)
Wymagania:
1. doświadczenie w bieżącej obsłudze przedsiębiorców, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców z rynku e-commerce (umowy handlowe, regulaminy e-commerce) oraz rynku mediów;
2. doświadczenie w zakresie ochrony danych osobowych będzie mile widziane, ale nie jest wymagane;
3. wysoki poziom wiedzy z dziedziny prawa cywilnego i prawa autorskiego;
4. radca prawny/adwokat lub prawnik z co najmniej 5 letnim doświadczeniem praktycznym;
5. samodzielność;
6. znajomość języka angielskiego to dodatkowy atut.
Dlaczego my?
1. dbamy o dobrą atmosferę pracy i work-life balance;
2. jesteśmy jedną z niewielu kancelarii umożliwiających zdobycie doświadczenia w zakresie prawa nowych technologii i blockchain;
3. lubimy pracę zespołową, ale doceniamy też samodzielność;
4. oferujemy umowę B2B na dobrych warunkach;
5. mamy wygodne i świetnie skomunikowane biuro, ale jeżeli wolisz, raz w tygodniu możesz pracować z domu;
Administratorem danych osobowych podanych do celu rekrutacji jest Nowak Świrski Legal Business Partners Sp. j. z siedzibą w Warszawie. Podane dane osobowe będą przetwarzane do celu prowadzonej rekrutacji a po jej zakończeniu – trwale usunięte. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.