Kariera

Aplikant do Działu Korporacyjnego (jęz. ukraiński mile widziany)

Dołącz do naszego zespołu

Kancelaria Nowak Świrski Legal Business Partners działa na rynku od ponad 5 lat i specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Współpracujemy z przedsiębiorcami m.in. z branż: kreatywnej (media, IT), fintech (tokenizacja, kryptowaluty), e-commerce. Teraz przyszedł czas, aby nasz młody, dynamiczny, dziewięcioosobowy Zespół znów przyjął do swojego grona utalentowaną aplikantkę/aplikanta, którzy wspólnie z nami zarządzać będą ryzykiem prawnym dla Naszych Klientów. Dołączając do Nas będziesz mieć możliwość uczestniczenia w niebanalnych projektach, takich jak mint innowacyjnego tokena (NFT) powiązanego z prawami autorskimi czy transgraniczne przejęcie producenta gier komputerowych. W naszej Kancelarii stawiamy na rozwój młodych prawników pod okiem doświadczonych i cierpliwych praktyków.

Zakres obowiązków:
1. Zakładanie, przekształcanie i likwidacja spółek, w tym przez S24;
2. Uchwały dot. spraw korporacyjnych (powołanie członka zarządu, zgoda na zawarcie umowy etc.);
3. Składanie sprawozdań finansowych;
4. przygotowywanie i opiniowanie projektów umów handlowych (w tym umów o współpracy, umów transakcyjnych, sprzedaży, franczyzowych, umów prawnoautorskich, wdrożeniowych etc.);
5. bezpośredni kontakt z klientem – doradztwo i nadzór.
Wymagania:
1. doświadczenie w bieżącej obsłudze przedsiębiorców;
2. wysoki poziom wiedzy z dziedziny ksh i prawa cywilnego;
3. znajomość prawa autorskiego i kwestii związanych z ochroną danych osobowych będzie dodatkowym atutem;
4. aplikant 2-3 roku lub kilkuletnie doświadczenie w zawodzie;
5. samodzielność i chęć nauki trudniejszych tematów od bardziej doświadczonych prawników;
6. znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego to dodatkowy atut.

Dlaczego my?
1. dbamy o dobrą atmosferę pracy i work-life balance;
2. jesteśmy jedną z niewielu kancelarii umożliwiających zdobycie doświadczenia w zakresie prawa nowych technologii i blockchain;
3. lubimy pracę zespołową, ale doceniamy też samodzielność;
4. oferujemy umowę B2B na dobrych warunkach;
5. wspieramy łączenie pracy z odbywaniem aplikacji prawniczej;
6. mamy wygodne i świetnie skomunikowane biuro, ale jeżeli wolisz, czasami możesz pracować z domu;
7. Możesz zacząć pracę u nas już od zaraz.

Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij do nas swoją aplikację na adres: biuro@nowakswirski.pl

Administratorem danych osobowych podanych do celu rekrutacji jest Nowak Świrski Legal Business Partners Sp. j. z siedzibą w Warszawie. Podane dane osobowe będą przetwarzane do celu prowadzonej rekrutacji a po jej zakończeniu – trwale usunięte. Więcej informacji w Polityce Prywatności.