O nas

Nasza Kancelaria została założona w 2018 r. przez radców prawnych z wieloletnim doświadczeniem zdobytym m.in. w największych polskich kancelariach oraz w działach wewnętrznych spółek giełdowych z różnych branż.

Dzięki wysokiej specjalizacji i dużemu doświadczeniu, oferujemy najlepsze rozwiązania prawne w zakresie działalności podmiotów gospodarczych.

Prowadzimy doradztwo prawne z zakresu najbardziej wymagających procesów biznesowych, a główne obszary naszej działalności to:

Wyróżnia nas:

Będąc lokalną Kancelarią, zachowujemy elastyczność w podejściu do kwestii wysokości i zasad rozliczania się z klientami, którzy nam zaufali.

Nasi Klienci

Zaangażowanie społeczne

Kancelaria jest opiekunem prawnym w formule pro bono Fundacji Polskiej Sztuki Nowoczesnej. Fundacja została założona w 1985 roku przez historyka sztuki i kolekcjonera Piotra Nowickiego i jest jedną z pierwszych niezależnych instytucji typu non-profit w Polsce działających na polu kultury. Fundacja wspiera i promuje utalentowanych oraz wyróżniających się twórców sztuki współczesnej, zwłaszcza z Europy Środkowej. Prowadzi także Dom Kereta oraz Biuro Wystaw w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu 16/18, gdzie prezentuje sztukę współczesną.